Albania u Cygana

Polskie amatorskie forum pseudo-polityczne

#1 2015-01-05 16:37:04

 Trufel

Administrator

Skąd: Imperium Osmańskie, Ankara
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 45
Punktów :   

Kraje nie tylko Europejskie

Które państwa uwielbiacie, a których nie cierpicie i dlaczego?


http://www.gify.net/data/media/858/flaga-polski-ruchomy-obrazek-0002.gif
Admin

Offline

 

#2 2015-01-05 16:43:40

 Mateista

Moderator

Skąd: Fed. Kapitalistyczna Cybertron
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Kraje nie tylko Europejskie

Uwielbiam Paragwaj, ponieważ ma nie tylko rozsądnych, centroprawicowych polityków (Wielebny Horacio Cartes z ANRu), ale także za samą osobowość Paragwajczyków. Jest to naród po bardzo dużych przejściach (podobnie jak Polska). Ale także jest to stolica i kraj najlepszej Yerby, że tak to ujmę. Z "Paraguay" pochodzą najcudowniejsze i najbardziej pobudzające Mate. Prym tu wiedzie Indega i Colon. W każdym razie. Wracam do tematu.

Natomiast nie przepadam za Niemacami... Oni są... Dziwni. A nawet bardzo. Często nieuprzejmi, a do tego uparci jak Francuzi.


La calabaza embaraza
Y en la barriga da pena
Que calabaza mas buena

Offline

 

#3 2015-01-05 18:28:00

 Trufel

Administrator

Skąd: Imperium Osmańskie, Ankara
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 45
Punktów :   

Re: Kraje nie tylko Europejskie

Ja jeśli mam być szczery to bardzo lubię Litwę, Finlandię, Kanadę, Czechy, Słowację oraz narody Południowosłowiańskie. (Trochę długo by wyjaśniać ) Lubię także kraje Am. Południowej (oprócz Kolumbii, brak przestrzegania praw człowieka) oraz niektóre państwa z zachodniej Europy. Nie lubię natomiast Przede wszystkim krajów arabskich (poza dwoma wyjątkami, powodu braku sympatii nie trzeba wyjaśniać),  większości Afrykańskich ze względów politycznych oraz niektórych państw azjatyckich. Irytuje mnie także chory fanatyzm wielu Węgrów, Turków oraz Greków (mimo, że do tych państw za bardzo nic nie mam, przynajmniej dwóch pierwszych).


http://www.gify.net/data/media/858/flaga-polski-ruchomy-obrazek-0002.gif
Admin

Offline

 

#4 2015-01-08 18:09:25

SonicMaster63

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kraje nie tylko Europejskie

Ja uwielbiam Polskę, Czechy, Ukrainę i Słowację ze względu na to że oni szanują Polaków a nienawidzę Rosji (wiadomo dlaczego), krajów arabskich oprócz Maroko i Libanu (też wiadomo) i krajów Europy Zachodniej (Za UE)

Ostatnio edytowany przez SonicMaster63 (2015-01-08 18:12:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.pokemonword.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.rammstein.pun.pl www.redmoondk.pun.pl